- Инвалидска колица са ручним кочницама су ултра лагана, али издржљива средства за мобилност, дизајнирана да пружи удобност, практичност и контролу корисницима инвалидских колица у покрету. Са лаганим алуминијумским оквиром, ова столица тежи мање од 13,6 кг, али се може похвалити импресивном чврстоћом захваљујући конструкцији са двоструким унакрсним носачима.
Ова инвалидска колица су идеална за активне кориснике којима је потребна преносива столица која може да прати њихов начин живота. Компактни оквир и склопиви дизајн олакшавају транспорт у возилима за викенд излете или склапање и складиштење у уским просторима код куће када се не користе. Инвалидска колица са ручкама и кочницама глатко се пребацују између унутрашњег и спољашњег окружења, са предњим точковима од 6 инча и задњим точковима од 24 инча који пружају стабилност на променљивом терену. Пнеуматске гуме апсорбују ударце како би створиле глатку вожњу, било да се крећете градским улицама, парковским стазама или неравним земљаним стазама.
Са ширином седишта од 16,14" (опционо 18,11") и дубином од 16,93", инвалидска колица са ручкама и кочницама могу се прилагодити различитим величинама тела. Висина седишта се може подесити од 15,75" до 35,04", док вам подижуће плоче за ноге омогућавају да прилагодите потпору за ноге. Подстављени наслони за руке пружају удобност, док се издржљива најлонска пресвлака лако чисти. Када је отворена, столица је широка само 26,77", што омогућава пролазак кроз уска врата или ходнике. Склапа се на танких 12,60" за практично складиштење и транспорт. Инвалидска колица имају носивост од 250 фунти (112 кг) за безбедно подупирање корисника до те тежине. Са бравама на задњим точковима и пратећим ручкама са кочницама, корисници имају потпуну контролу над заустављањем столице. -
- Лаган алуминијумски оквир испод 13,6 кг за преносивост
- Склопиви дизајн се склапа на ширину од 32,6 цм
- Глатко окретни предњи точкови од 6 инча и задњи точкови од 24 инча
- Пнеуматске гуме обезбеђују апсорпцију удараца
- Подстављене подножне плоче и наслони за руке за удобност
- Издржљива, лако чистљива најлонска тапацирунг
- Блокаде на задњим точковима и кочнице на ручки за безбедност
- Носивост до 250 фунти
- Прилагодљива ширина, висина и дубина седишта
Спецификације
| Број ставке | #LC835LJ |
| Отворена ширина | 68 цм / 26,77" |
| Ширина преклопљеног стања | 32 цм / 12,60" |
| Ширина седишта | 41 цм / 16,14" (опционо: 46 цм / 18,11) |
| Дубина седишта | 43 цм / 16,93 инча |
| Висина седишта | 48 цм / 18,90 инча |
| Висина наслона | 40 цм / 15,75" |
| Укупна висина | 89 цм / 35,04" |
| Укупна дужина | 106 цм / 41,73" |
| Пречник задњег точка | 61 цм / 24" |
| Пречник предњег точка | 15 цм / 6" |
| Ограничење тежине. | 113 кг / 250 лбс (Конзервативно: 100 кг / 220 лбс) |
Паковање
| Картонске мере. | 106 цм * 30 цм * 94 цм / 41,8" * 11,9" * 38,0" |
| Нето тежина | 12,8 кг / 28 лбс |
| Бруто тежина | 14,8 кг / 33 лбс. |
| Количина по кутији | 1 комад |
| 20' FCL | 95 комада |
| 40' FCL | 230 комада |
РОКОВИ ПЛАЋАЊА1,30% аконтација пре производње, 70% преосталог износа пре испоруке 2. AliExpress Escrow 3. WestUnion
