Хромирана инвалидска колица са подешавањем, наслонима за руке који се преклапају уназад, одвојивим и подизним ослонцима за ноге, точковима у MAG стилу
Опис
#LC12BCG је врста ручних инвалидских колица са високим наслоном који се може спустити. Долази са издржљивим оквиром од угљеничног челика са хромираном завршном обрадом. Механизам за спуштање омогућава бесконачно подешавање до 180 степени; Наслони за руке имају продужетак за лежећи положај.
Основни детаљи
- Својства:
-
Опрема за рехабилитациону терапију
- Место порекла:
-
Гуангдонг, Кина
- Производ:
-
Једноставан дизајн ручног Medline тоалета за инвалидска колица JL609L
- Примена:
-
Болница, дом, старачки дом, итд.
- Дизајн:
-
Добродошли прилагођени
- За људе:
-
Старије особе, особе са инвалидитетом, пацијенти итд.
- Гаранција:
-
Једна година од датума испоруке

Спецификације
| Број ставке | #LC212BCG |
| Отворена ширина | 55 цм / 21,65" |
| Ширина преклопљеног стања | 32 цм / 12,60" |
| Ширина седишта | 46 цм / 18,11" |
| Дубина седишта | 44 цм / 17,32" |
| Висина седишта | 49 цм / 19,29" |
| Висина наслона | 49 цм / 19,29" |
| Укупна висина | 107 цм / 42,13" |
| Укупна дужина | 103 цм / 40,55" |
| Пречник задњег точка | 41 цм / 16" |
| Пречник предњег точка | 15 цм / 6" |
| Ограничење тежине. | 113 кг / 250 лб. (Конзервативно: 100 кг / 220 лб.) |
?
Паковање
| Картонске мере. | 83 цм * 33 цм * 109 цм / 32,7" * 13,0" * 43,0" |
| Нето тежина | 20,2 кг / 45 лб. |
| Бруто тежина | 22,4 кг / 50 лб. |
| Количина по кутији | 1 комад |
| 20' ?FCL | 94 комада |
| 40' FCL | 230 комада |