Економска ручна инвалидска колица са хромираним челичним оквиром #LC809
LC809 црна и сребрна

Опис
Издржљив хромирани оквир од угљеничног челика
Предњи точкови од пуног ПВЦ-а од 8"
Задњи точкови од 24 инча са чврстим гумама
Притисните да бисте блокирали кочнице на точковима
Фиксни и подстављени наслони за руке са бочним заштитницима од нерђајућег челика
Ослонци за ноге са алуминијумским подизним плочама
ПВЦ тапацирунг је издржљив и лак за чишћење
Послуживање
Нудимо једногодишњу гаранцију на овај производ.
Ако пронађете неки проблем са квалитетом, можете нам га вратити, а ми ћемо нам донирати делове.
Спецификације
| Број ставке | LC809 |
| Укупна ширина | 66 цм |
| Ширина седишта | 46 цм |
| Дубина седишта | 43 цм |
| Висина седишта | 48 цм |
| Висина наслона | 39 цм |
| Укупна висина | 87 цм |
| Укупна дужина | 104 цм |
| Пречник предњег точка/пречник задњег точка | 8"/24" |
| Ограничење тежине. | 100 кг / 220 фунти |
Паковање
| Картонске мере. | 93*21*88 цм |
| Нето тежина | 16 кг |
| Бруто тежина | 18 кг |
| Количина по кутији | 1 комад |
| 20' ?FCL | 144 ком |
| 40' FCL | 372 ком |