Економична ручна инвалидска колица са MAG задњим точковима и одвојивим ослонцима за ноге
Опис#JL972B је врста економичног модела ручних инвалидских колица! Долази са издржљивим хромираним челичним оквиром са сјајном сребрном бојом. Подстављени пресвлаци су направљени од ПВЦ-а који је издржљив и удобан, задњи точкови MAG од 24" и предњи точкови од 8" пружају глатку вожњу. Може се склопити на 11,4" за лако складиштење и транспорт.
Спецификације
| Број ставке | #LC972B |
| Отворена ширина | 65 цм / 25,59" |
| Ширина преклопљеног стања | 26 цм / 10,24" |
| Ширина седишта | 41 цм / 16,14" (опционо: 46 цм / 18,11) |
| Дубина седишта | 46 цм / 18,11" |
| Висина седишта | 51 цм / 20,08" |
| Висина наслона | 42 цм / 16,54" |
| Укупна висина | 89 цм / 35,04" |
| Укупна дужина | 100 цм / 39,37" |
| Пречник задњег точка | 61 цм / 24" |
| Пречник предњег точка | 21,32 цм / 8" |
| Ограничење тежине. | 113 кг / 250 лбс (Конзервативно: 100 кг / 220 лбс) |
Паковање
| Картонске мере. | 80 цм * 24 цм * 89 цм / 31,5" * 9,5" * 35,1" |
| Нето тежина | 19 кг / 42 лб. |
| Бруто тежина | 21 кг / 46 лб. |
| Количина по кутији | 1 комад |
| 20' FCL | 164 комада |
| 40' FCL | 392 комада |
Савети за одржавање инвалидских колица
Да бисте своја инвалидска колица одржали у беспрекорном стању, требало би да их прегледате једном месечно. Затегните све мало олабављене завртње и шрафове, уверите се да ништа није напукло, обавезно проверите гуме и видите да ли има пукотина или озбиљног хабања. Већину ствари можете брзо поправити, али ако не можете, бар ћете знати шта да наручите пре него што се покваре. Надам се да сте уживали у овим саветима и препорукама за одржавање инвалидских колица.
ДОСТАВА1. Можемо понудити FOB Гуангџоу, Шенжен и Фошант нашим купцима 2. CIF по захтеву клијента 3. Помешајте контејнер са другим кинеским добављачем * DHL, UPS, Fedex, TNT: 3-6 радних дана * EMS: 5-8 радних дана * ChinaPost AirMail: 10-20 радних дана за Западну Европу, Северну Америку и Азију15-25 радних дана за источну Европу, Јужну Америку и Блиски исток