Економска ручна инвалидска колица са двоструким укрштеним носачем #LC874
ОписДолази са издржљивим хромираним челичним оквиром са сјајним сребрним сјајем.
Поуздана инвалидска колица са двоструким попречним ослонцем пружају вам безбедну вожњу.
Тапацирани пресвлаци су направљени од ПВЦ-а који је издржљив и удобан,
Задњи точкови од 24 инча и предњи точкови од 8 инча пружају глатку вожњу.
Може се склопити на 10,61" за лако складиштење и транспорт.
Послуживање
Нудимо једногодишњу гаранцију на овај производ.
Ако пронађете неки проблем са квалитетом, можете нам га вратити, а ми ћемо нам донирати делове
Спецификације
| Број ставке | #LC874 |
| Отворена ширина | 60 цм |
| Ширина преклопљеног стања | 27 цм |
| Ширина седишта | 41 цм |
| Дубина седишта | 43 цм |
| Висина седишта | 51 цм |
| Висина наслона | 38,5 цм |
| Укупна висина | 91 цм |
| Укупна дужина | 103 цм |
| Пречник задњег точка | 61 цм / 24" |
| Пречник предњег точка | 20,32 цм / 8" |
| Ограничење тежине. | 113 кг / 250 лб. (Конзервативно: 100 кг / 220 лб.) |
Паковање
| Картонске мере. | 94*28*92 цм |
| Нето тежина | 17,4 кг |
| Бруто тежина | 19,4 кг |
| Количина по кутији | 1 комад |
| 20' FCL | 116 ком |
| 40' FCL | 277 ком |