Лагани склопиви штап подесив по висини
Опис
Лагана и чврста екструдирана алуминијумска цев са анодизираном завршном обрадом. Штап се може склопити у 4 дела за лако и практично складиштење и путовање. Површина са стилском бојом. Горња цев има опружни клин за подешавање висине дршке. Ергономски дизајнирана дрвена дршка може смањити замор и пружити удобније искуство. Доњи врх је направљен од гуме против клизања како би се смањило случајно клизање. Може издржати тежину од 136 кг.
Спецификације
| Број ставке | #LC9279L |
| Цев | Екструдирани алуминијум |
| Рукохват | Пластика |
| Бакшиш | Гума |
| Укупна висина | 84-94,5 цм |
| Пречник горње цеви | 22 мм / 7/8" |
| Пречник доње цеви | 19 mm / 3/4" |
| Дебљина зида цеви | 1,2 мм |
| Ограничење тежине. | 100 кг |
Паковање
| Картонске мере. | 61*17*23 цм |
| Количина по кутији | 20 комада |
| Нето тежина (један комад) | 0,35 кг |
| Нето тежина (укупно) | 7,2 кг |
| Бруто тежина | 7,6 кг |