Лагана инвалидска колица са задњим точком од 12 инча #JL8630LAJ-12
Опис
»Лагана инвалидска колица тежине мање од 13,6 кг.
» Издржљив алуминијумски оквир са анодизираном завршном обрадом
» Чврсти точкови од 6”
» 12" ПНЕУМАТИЧКИ ЗАДЊИ ТОЧАК
» Притисните да бисте блокирали кочнице на точковима
» Спуштајуће ручке
» одвојиви наслон за руке
» склопиве подножне плоче
Послуживање
Профил компаније
Квалитетни производи
ОСНОВАНО 1993. ГОДИНЕ. ПОВРШИНА ОД 1500 КВАДРАТНИХ МЕТАРА
ИЗВОЗ У ПРЕКО 100 ЗЕМАЉА 3 РАДИОНИЦЕ
Тим
Стопа задовољства купаца је преко 98%
Континуиране иновације и унапређења
Тежња ка изврсности Стварање вредности за купце
Креирајте производе високе вредности за сваког купца
Искусан
Више од десет година искуства у алуминијумској индустрији
Послујемо са више од 200 милиона предузећа
Спецификације
Број ставке #JL8630LAJ-12
Отворена ширина 61 цм
Ширина преклопљеног стања 28 цм
Ширина седишта 46 цм
Дубина седишта 36 цм
Висина седишта 45,5 цм
Висина наслона 46 цм
Укупна висина 91 цм
Пречник задњег точка 12"
Пречник предњег точка 6"