Опис производа
Наша електрична инвалидска колица опремљена су E-ABS контролером нагиба како би се осигурало безбедно и поуздано искуство. Неклизајуће косине пружају додатну стабилност чак и на захтевним површинама. Са овом напредном технологијом, корисници могу безбедно да се крећу узбрдо или низбрдо без бриге о потенцијалним незгодама или клизању.
Двоструки мотор од 250 W пружа значајно повећање снаге, омогућавајући инвалидским колицима да постигну веће брзине уз одржавање стабилности и контроле. Ово обезбеђује глађу и ефикаснију вожњу, омогућавајући корисницима да прелазе веће удаљености без замора.
Опремљена поузданом батеријом, ова електрична инвалидска колица нуде импресиван домет, осигуравајући да корисници могу обављати свакодневне активности без честог пуњења. Издржљивост и дуготрајност батерије обезбеђују трајне перформансе и душевни мир за кориснике и њихове вољене.
Било да се ради о употреби у затвореном простору, авантурама на отвореном или само о обављању послова, наша електрична инвалидска колица са двоструким мотором од 250 W су савршен пратилац. Комбинују снажне перформансе, напредне безбедносне карактеристике и ергономски дизајн са неупоредивом удобношћу и практичношћу.
Параметри производа
| Укупна дужина | 1150MM |
| Ширина возила | 650MM |
| Укупна висина | 950MM |
| Ширина основе | 450MM |
| Величина предњих/задњих точкова | 8/12„ |
| Тежина возила | 32KG+10 кг (батерија) |
| Тежина терета | 120 кг |
| Способност пењања | ≤13° |
| Снага мотора | 24V DC250W*2 |
| Батерија | 24V12AH/24V20AH |
| Домет | 10-20KM |
| По сату | 1 – 7 км/ч |

Претходно: Електрична инвалидска колица са CE сертификатом за особе са инвалидитетом, склопива, са мотором од 2*250 W Следеће: Склопива столица за купање за здравствену негу, тоалет за инвалидска колица