Карактеристике челичних инвалидских колица
Чврст и издржљив
Челик је јак и отпоран на ударце, погодан за кориснике са већом тежином или високим интензитетом свакодневне употребе.
Није лако деформисати се дуготрајном употребом и има дуг век трајања оквира.
Јака носивост
Обично је носивост у распону од 100-150 килограма, а неки ојачани модели могу достићи и више од 200 килограма, што је погодно за теже кориснике.
Економична цена
У поређењу са легурама алуминијума, легурама титанијума и другим материјалима, трошкови челичних инвалидских колица су нижи, погодни за кориснике са ограниченим буџетом.
Већа тежина
Челик има велику густину, а инвалидска колица обично теже 15-25 кг, што руковање и транспорт чини мање практичним него код лакших материјала.
Једноставно одржавање
Површина челика се обично третира антикоррозивним третманом (нпр. спреј бојом или галванизацијом), довољно је свакодневно чишћење, али треба избегавати дуготрајно влажно окружење.
Спецификације
| Број ставке | LC952 |
| Отворена ширина | 61 цм |
| Ширина преклопљеног стања | 27 цм |
| Ширина седишта | 46 цм |
| Дубина седишта | 41 цм |
| Висина седишта | 53 цм |
| Висина наслона | 40 цм |
| Укупна висина | 95 цм |
| Укупна дужина | 107 цм |
| Пречник задњег точка | 61 цм / 24" |
| Пречник предњег точка | 20,32 цм / 8" |
| Ограничење тежине. | 113 кг / 250 лб. (Конзервативно: 100 кг / 220 лб.) |
Паковање
| Картонске мере. | 98*28*96 цм |
| Нето тежина | 17,8 кг |
| Бруто тежина | 19,8 кг |
| Количина по кутији | 1 комад |
| 20' FCL | 160 комада |
| 40' FCL | 384 комада |
Стандардне спецификације инвалидских колица олакшавају старијим особама избор
Државни, национални закони и породична правила; као што се каже: нема правила која не могу направити круг; свет је такав, јасно указује на правац развоја ствари и неке истине у животу; исто важи и за производе, све док су формални, имају одређене спецификације и параметре који омогућавају потрошњу. Читаоцу је јасно на први поглед, тако да JIANLIAN има свој бренд или заштитни знак, а добро или лоше ће проценити други. Челична инвалидска колица су таква. Према принципу ергономије, научно и тачно одређују размеру и окружење животног простора људи. Ово је метода која се често користи у модерном инжењерском дизајну.
Данас живот старијих особа више није досадан, чак и ако можете