Транзитна алуминијумска инвалидска колица и ЛЦ9004Л

Опис
То је мултифункционални уређај дизајниран да задовољи потребе особа са инвалидитетом и смањеном покретљивошћу. Његова одлична оперативност и практичан дизајн испуниће очекивања свих типова корисника.
Лагана склопива инвалидска колица: Компактна и лака за гурање, ова склопива транспортна колица за одрасле теже само 7 кг, што их чини једним од најлакших транспортних колица на тржишту. Ова алуминијумска инвалидска колица за одрасле се компактно склапају и лако се складиште у пртљажнику или на задњем седишту; одлична путна колица за одрасле. Чврст алуминијумски оквир и издржљив материјал подржавају тежину до 100 кг; колица на точковима имају точкове од 12,5 цм напред и точкове од 15 цм позади са алуминијумским бравама на задњим точковима. Ова транспортна колица за одрасле имају сигурносни појас и браве на задњим точковима како би се осигурала док је колица у мировању; наслони за руке који се подижу пружају удобност.
Спецификације
| Број ставке | #LC9004L |
| Отворена ширина | 37 цм |
| Ширина преклопљеног стања | 19 цм |
| Ширина седишта | 32 цм |
| Дубина седишта | 37 цм |
| Висина седишта | 45 цм |
| Висина наслона | 40 цм |
| Укупна висина | 87 цм |
| Пречник задњег точка | 6" |
| Пречник предњег точка | 5" |
| Ограничење тежине. | 100 кг / 220 фунти |
Паковање
| Картонске мере. | 53*24*62 цм |
| Нето тежина | 7 кг |
| Бруто тежина | 8,1 кг |
| Количина по кутији | 1 комад |
| 20' ?FCL | 345 ком |
| 40' FCL | 850 ком |