Економска ручна инвалидска колица са МАГ точковима #ЛЦ809Б

Послуживање
Нудимо једногодишњу гаранцију на овај производ.
Ако пронађете неки проблем са квалитетом, можете нам га вратити, а ми ћемо нам донирати делове .

Спецификације
| Број ставке | ЛЦ809Б |
| Укупна ширина | 66 цм |
| Ширина седишта | 46 цм |
| Дубина седишта | 43 цм |
| Висина седишта | 48 цм |
| Висина наслона | 39 цм |
| Укупна висина | 87 цм |
| Укупна дужина | 104 цм |
| Пречник предњег точка/пречник задњег точка | 8"/24" |
| Ограничење тежине. | 113 кг / 250 лб. (Конзервативно: 100 кг / 220 лб.) |
Паковање
| Картонске мере. | 83*50*57,5 цм |
| Нето тежина | 17,2 кг |
| Бруто тежина | 19,2 кг |
| Количина по кутији | 1 комад |
| 20' FCL | 144 комада |
| 40' FCL | 372 комада |
| |