Опис производа
Једна од изузетних карактеристика наших електричних инвалидских колица је њихов двоструки моторни систем. Ова инвалидска колица су опремљена са два мотора од 250 W за одличну снагу и ефикасност. Без обзира да ли треба да пређете нераван терен или стрме падине, наша инвалидска колица обезбеђују глатку и лаку вожњу сваки пут.
Безбедност нам је од највеће важности, због чега смо на електрична инвалидска колица инсталирали E-ABS контролер вертикалног нагиба. Ова напредна технологија спречава клизање или проклизавање инвалидских колица на падинама, пружајући стабилност и безбрижност. Наше карактеристике противклизних нагиба обезбеђују безбедан и поуздан транспорт, чак и на захтевним површинама.
Поред тога, знамо да удобност игра виталну улогу у побољшању целокупног корисничког искуства. Зато смо у електрична инвалидска колица уградили подесиве наслоне, омогућавајући корисницима да пронађу најбољи положај седења. Без обзира да ли више волите благо нагнут или усправан положај, ова карактеристика пружа персонализовану удобност и подршку, спречавајући било какву нелагодност или напетост током дуже употребе.
Поред тога, наша електрична инвалидска колица су једноставна за коришћење и лака за руковање. Њихове интуитивне команде и лако доступни дугмад омогућавају лако руковање, омогућавајући корисницима лако маневрисање кроз уске просторе и гужву. Са својим компактним дизајном и ефикасним радијусом окретања, ова инвалидска колица нуде одличну мобилност и приступачност.
Заједно, наша електрична инвалидска колица постављају нови стандард мобилности. Њихови снажни двоструки мотори, E-ABS контролер нагиба стојећег положаја и подесиви наслон пружају безбедно, удобно и поуздано решење за особе са смањеном покретљивошћу. Доживите слободу и независност коју заслужујете у нашим најсавременијим електричним инвалидским колицима.
Параметри производа
| Укупна дужина | 1220MM |
| Ширина возила | 650MM |
| Укупна висина | 1280MM |
| Ширина основе | 450MM |
| Величина предњих/задњих точкова | 10/16″ |
| Тежина возила | 39KG+10 кг (батерија) |
| Тежина терета | 120 кг |
| Способност пењања | ≤13° |
| Снага мотора | 24V DC250W*2 |
| Батерија | 24V12AH/24V20AH |
| Домет | 10-20KM |
| По сату | 1 – 7 км/ч |

Претходно: Велепродаја лаганих склопивих електричних инвалидских колица за особе са инвалидитетом Следеће: Спољна електрична инвалидска колица са даљинским управљачем и подесивим високим наслоном