Опис производа
Једна од изузетних карактеристика наших електричних инвалидских колица је њихов иновативни дизајн, који укључује додатни предњи точак који омогућава беспрекорну навигацију и лако руковање на различитим теренима. Без обзира да ли треба да савладате ивичњаке, падине или друге препреке, наша инвалидска колица клизе без напора, пружајући глатку и удобну вожњу сваки пут.
Опремљена снажним двоструким мотором од 250 W, ова инвалидска колица пружају изузетне перформансе и обезбеђују снажну и константну излазну снагу. Без напора гурају корисника напред, омогућавајући му да удобно и ефикасно пређе веће удаљености. Реците збогом ограничењима мобилности и пригрлите слободу и флексибилност коју нуде наша електрична инвалидска колица.
Безбедност је најважнија, због чега су наша електрична инвалидска колица опремљена E-ABS контролером нагиба. Ова интелигентна функција побољшава стабилност и контролу приликом савладавања стрмих падина, осигуравајући безбедну и поуздану вожњу сваки пут. Поред тога, заштита од клизишта додатно побољшава вучу, минимизира ризик од несрећа и пружа мир корисницима и њиховим неговатељима.
Имајући у виду удобност корисника, наша електрична инвалидска колица имају елегантан и ергономски дизајн који даје приоритет удобности. Јастук је направљен од меког и издржљивог материјала како би пружио најбољу подршку током дужег периода употребе. Столице су такође подесиве, што корисницима омогућава да пронађу најудобнији положај седења.
Параметри производа
| Укупна дужина | 1150MM |
| Ширина возила | 650MM |
| Укупна висина | 950MM |
| Ширина основе | 450MM |
| Величина предњих/задњих точкова | 10/16″ |
| Тежина возила | 35KG+10 кг (батерија) |
| Тежина терета | 120 кг |
| Способност пењања | ≤13° |
| Снага мотора | 24V DC250W*2 |
| Батерија | 24V12AH/24V20AH |
| Домет | 10-20KM |
| По сату | 1 – 7 км/ч |

Претходно: Медицинска електрична инвалидска колица са високим наслоном, склопива на отвореном Следеће: Електрична инвалидска колица са високим наслоном, склопива